Freskuese me telekomande dhe pese helika DSP

6,890 L

Ka stok

 • Freskuese me pese helika
 • Marka: DSP
 • Modeli: KD3070
 • Fuqia: 60 W
 • Tensioni: 220-240V
 • Madhesia: 140 x 40 cm

FRESKUESE ME TELEKOMANDE DSP

Freskuese per shtepi, lokale apo zyra, me fuqi 60 W dhe permasa 16 inch.

Me kualitet te larte me 3 shpejtesi te ndryshme me telekomande KD3070.

Tre shpejtesite e ndryshme e bejne ventilatorin DSP ideal per vende te ndryshme. Ka shpejtesi te ulet, mesatare dhe te larte te eres nga te cilat mund te zgjidhni sipas situatave dhe temperatures.

Kendi i levizjes prej 90 ° e ben ajrin rreth dhomes te fresket. Ndersa tehet kombinohen me motor me fuqi te larte per nje pervoje me te mire.

Specifikime:

 • Marka: DSP
 • Modeli: KD3070
 • Fuqia: 60 W
 • Tensioni: 220-240V
 • Madhesia: 140 x 40 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese dsp me 5 helika ne dyqan taxi

Freskuese me telekomande dhe pese helika DSP