Freskuese me 3 shpejtesi FA-5553-1 Stand fan

3,990 L

Ka stok

FRESKUESE ME 3 SHPEJTESI

Freskuese me 3 shpejtesi te ndryshme per te qendruar te fresket ne ditet e nxehta te veres.

Ekzistojne tre nivele te ndryshme shpejtesie ku edhe funksionimi me shpejtesine me te ulet ju jep freski te menjehershme.

Kendi i rrotullimit eshte i rregullueshem ne tre drejtime dhe funksioni i rrotullimit 90° sigurojne freski optimale i pershtatshem dhe per dhoma te medha.

I qete dhe me kursim energjie ne funksionim me lartesi te rregullueshme deri ne 118 cm.

Specifika:

  • Freskuese 16 inc
  • Funksionim me 3 shpejtesi
  • 3 helika plastike
  • Lartesia maksimale 1.18 m
  • Baza kryq 60 cm
  • Fuqia: 50 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Fuqia Watt

50watt

Be the first to review “Freskuese me 3 shpejtesi FA-5553-1 Stand fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5553 1 freskuese online ne dyqan taxi

Freskuese me 3 shpejtesi FA-5553-1 Stand fan