Forma silikoni per akull Ice ball maker

250 L

Ka stok

KODI: g-223345 Kategori: ,

FORMA PER AKULL

Forma silikoni per akull ne forme perfekte rrethore. Mbushni me uje ose leng permes vrimes ne majen e pajisjes.

Kapak mbylles silikoni, performance e mire vulosjeje, pa rrjedhje per prodhim te plote te akullit.

Mbusheni me uje, me leng, feta limoni, gjethe nenexhiku, borzilok, manaferra dhe me shume.

Alternative inovatore per kubat e zakonshem te akullit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Forma silikoni per akull Ice ball maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

forma silikoni per topa akulli ne dyqan taxi

Forma silikoni per akull Ice ball maker