Flex Drain Stop Hair Catcher | Kapak per lavaman Vaske etj

290 L600 L

 • Ideuar per lavamanet tuaj.
 • Mbledh cdo papasterti.
 • Materiali: ABS + TPR.
 • Diametri: 11 cm.
 • Instalohet lehte edhe qendron mjaft mire e puthitur.
 • Ngjyre Gri.
Pastro
KODI: ECC-200720-118 Kategori: , ,

FLEX DRAIN STOP AND HAIR CATCHER

Thuajini mirupafshin lavamaneve të bllokuar dhe tubave që nuk funksionojnë me Flex Drain Stop. Ai eshte produkti qe do te shpetoje menyren e funksionimit te tyre duke mbledhur cdo papasterti dhe duke mos e lejuar bllokimin e tubacioneve ne shtepine tuaj.

FLEX DRAIN STOP PER LAVAMANET

Sapo ta vendosni Flex Droin Stop ne vasken apo lavamanet e tjere te cile jane prezente ne shtepine tuaj ju do te shihni qe uji tashme do te kulloje ne to edhe bllokimet do t’i ngelen te shkuares.

Ai eshte ne gjendje te grumbulloje edhe floket te cilet bien mbi to dhe qe shpesh behen shkakur kryesor i bllokimit te tyre.

Instalimi i saj behet shume thjeshte mjafton qe ta vendosni ate ne pjesen hyrese te ujit ne lavaman edhe ta shtyni ne skajet e ngritura per te bere izolimin e te gjithe grykes se tubacionit.

KAPAK PER LAVAMANIN INOVATIV 
 • Diametri qe kjo paisje pranon eshte deri ne diametrin 11 cm.
 • E bërë nga një material silikoni fleksibël, i qëndrueshëm dhe shume i forte.
 • Ajo ka një dizajn shume rezistente ndaj ujit edhe nuk cahet nga prania e teper e tij.
 • Ai përshtatet me tubacionet qe kane permasa standarde.
 • Lavamani juaj do te funksionoje po njesoj edhe madje me mire me Flex Drain Stop.

SPECIFIKATumbra flex drain store hair catcher lavaman bli online dyqan taxi

Ideuar per lavamanet tuaj.

Mbledh cdo papasterti.

Materiali: ABS + TPR.

Diametri: 11 cm.

Instalohet lehte edhe qendron mjaft mire e puthitur.

Ngjyre Gri.

Bej blerjen tende online ne dyqanin me te madh ne Shqiperi | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Kapak

KOMBINIM

1 COPE, 3 COPE

Be the first to review “Flex Drain Stop Hair Catcher | Kapak per lavaman Vaske etj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

flex drain store hair catcher lavaman bli online dyqan taxi

Flex Drain Stop Hair Catcher | Kapak per lavaman Vaske etj

290 L600 L

Shto ne Shporte