Fishe Usb C – Usb C | MacBook ( 2m )

890 L

Ka stok

  1. Per MacBook me USB Type-C
  2. Per MacBook Pro me Thunderbolt
KODI: fishe-usb-c-to-usb-c-macbook Kategori: , , , Etiketime: , , , , , , ,

FISHE KARIKIMI PER MACBOOK USBC 2 M

Fishe Usb C | Macbook | Type C | karikues | Transmetues | Blerje te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

FISHE KARIKIMI PER MACBOOK USBC 2 METRA

Macbook Air Pro Usb C Cable Fishe Dyqan Taxi

Fisha Usb C ne te dyja skajet eshte ideale per te karikuar , sinkronizuar dhe transferuar te dhena midis pajisjeve Usb C .
Sinkronizoni dhe lidhni  MacBook-un ose pajisje te tjera me port USB C duke perdorur fishen  USB Type C.
Shkalla e transferimit te te dhenave me kete fishe usb C eshte 480Mb/s.
Mund ta lidhni me nje adaptor e vendosni ne prize dhe ta perdorni si karikues per pajisjet tuaja type C.

  1. Per MacBook me USB Type-C
  2. Per MacBook Pro me Thunderbolt

Porosit Online ne | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Fishe Usb C – Usb C | MacBook ( 2m )”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe usb c type c karikues transmetues dyqan taxi online

Fishe Usb C - Usb C | MacBook ( 2m )