Fishe transmetimi audio dhe video DP ne DP

790 L

Ka stok

KODI: I-72121262 Kategori: ,

FISHE TRANSMETIMI DP NE DP

Fishe transmetimi DP ne DP e cila lidh nje kompjuter te pajisur me DisplayPort (DP) me nje monitor HD ose projektor me porten DisplayPort.

Transmeton audio dhe video HD nga kompjuteri juaj ne nje monitor per transmetimin e videove ose lojerave.

Kombinimi i lidhesve te veshur me ar, percuesve te bakrit dhe mbrojtjes sigurojne performance superiore te kabllove dhe garantojnë cilesi te jashtezakonshme te figures dhe tingull autentik.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Ngjyra

Be the first to review “Fishe transmetimi audio dhe video DP ne DP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe transmetimi dp ne dp blerje online ne dyqan taxi

Fishe transmetimi audio dhe video DP ne DP