Fisha transmetues iphone dhe type c King Kong 3A

990 L

Ka stok

KODI: I-72121214 Kategori: ,

FISHA TRANSMETUES IPHONE DHE TYPE C 3A

Fisha transmetues Usb C ne iphone dhe type c bere nga aliazh zinku dhe materiale celiku per ta bere kabllon  te qendrueshme dhe jo te ngaterrueshme. 

Siguron rryme 3A per transferim te shpejte te dhenash.

Ofron lidhje Lightning, Micro USB dhe Type-C ne perputhje me pothuajse cdo pajisje elektrike ne treg.

Karakteristika

  • Materiali: aliazh zinku +  TPE
  • Gjatësia e kabllit: 1500mm
  • Rryma e daljes: 3A max
  • I përshtatshëm për pajisjet me ndërfaqe 8 Pin

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Fisha transmetues iphone dhe type c King Kong 3A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe transmetimi 1500mm shitje online ne dyqan taxi

Fisha transmetues iphone dhe type c King Kong 3A