Filxhan kafe vete trazues Self Stirring Mug

1,190 L

Ka stok

KODI: x-39901993 Kategori: ,

FILXHAN KAFE SELF STIRRING MUG

Filxhan kafe vete trazues, tashme nuk keni nevoje per mikser apo luge pasi filxhani ka helika ne bazen e tij per trazimin e perbereseve.

Eshtë i lehte dhe nuk keni nevoje te merrni me vete luge te vecanta.

Aktivizoni heliken me ane te nje butoni ne doreze. Duke u rrotulluar helika, pija juaj perzihet ne menyre perfekte deri ne piken e fundit.

Merrni rezultate maksimale me perpjekje minimale.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Filxhan

Ngjyra

,

Be the first to review “Filxhan kafe vete trazues Self Stirring Mug”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

400 ml self stirrung mug online ne dyqan taxi

Filxhan kafe vete trazues Self Stirring Mug