Fill dentar Expanding Floss GUM Sunstar

1,190 L

Ka stok

KODI: 0070942302401 KATEGORIA:

FILL DENTAR EXPANDING FLOSS GUM

Fill dentar GUM EXPANDING FLOSS i holle dhe i lehte per t’u perdorur ne hapesirat midis dhembeve.

Pershtatet lehtesisht ne te gjitha hapesirat midis dhembeve, duke arritur me shume siperfaqe dhembesh.

Zgjerohet ndjeshem per pastrim me efektiv dhe eshte teper i bute per mishrat e dhembeve.

Ne perdorim, filli zgjerohet duke formuar diameter me te madh qe ka kontakt me shume siperfaqe rreth boshlleqeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fill dentar

Ngjyra

Be the first to review “Fill dentar Expanding Floss GUM Sunstar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fill dentar gum sunstar shitje online ne dyqan taxi

Fill dentar Expanding Floss GUM Sunstar