FA-5307 | Pllake elektrike per krepat | First Austria

3,800 L

Ka stok

  • Me Fuqi 1000 W.
  • Tensioni 220-240 V.
  • Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm.
  • Pastrohet shume lehte.
  • Indikatore tregues ndezjes dhe fikjes.
  • Ngjyre e zeze.

PLLAKE ELEKTRIKE PER KREPAT FIRST AUSTRIA

Nese deshironi nje brum te holle dhe te pjekur ne menyren e duhur per krapat tuaj pllaka elektrike First Austria FA-5307 do t’ ju ndihmoje te pergatisni krepat me te shijshem ndonjehere ne vetem pak sekonda.

Pllaka elektrike per krepat ngrohet shume shpejt dhe gjithmone ne temperaturen e duhur. C’ka do te thote qe krepat do te marrin gatimin e duhur per t’u shijuar me vone nga ju.

Kjo pllake nuk lejon ngjitje dhe djegien e tyre.

PLLAKA PER PERGATITJEN E KREPAVE TE SHIJSHEM

Duke qene se kjo pllake nxehet shume shpejt edhe koha e gatimit qe do te harxhoni ne kuzhinen tuaj do te zvogelohet goxha.

Ajo ju kursen edhe rremujen e krijuar ne kuzhine nga tiganet e zakonshem per krepat pasi nuk ju mjaftojne perbere shtes pervec pergatitjes se brumit per gatimin e krepvae ne kete tigan. Psh. Gjalpi edhe vaji nuk do t’ju nevojiten dhe perseri krepat tuaj do te jene me te shendetshem dhe me te shijshem.

Beresin e krepave mund ta kontrolloni nepermjet butonit te gjendur ne te kur filloni dhe mbaroni gatimin.

Ai eshte i perbere nga indikatore me drita LED te cilat ju ndihmojne te gatuani krepat ne momentin dhe temperaturen e duhur.

SPECIFIKAT

Me Fuqi 1000 W.Beres krepash antingjites produkt online dyqan taxi

Tensioni 220-240 V.

Permasat : 33 X 31 X 6,5 cm.

Pastrohet shume lehte.

Indikatore tregues ndezjes dhe fikjes.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 1.5 kg
Lloji

pllake elektrike

Ngjyra

Be the first to review “FA-5307 | Pllake elektrike per krepat | First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Beres krepash antingjites produkt online dyqan taxi

FA-5307 | Pllake elektrike per krepat | First Austria

WhatsApp chat