Toster per te bere krepa DSP KC-3006 | Ne shitje online

4,200 L

Ka stok

  • Toster per pergatitjen e krepave te shijshme
  • Shume i sigurte ne prekje
  • Dizajn modern i cili mund te lahet lehtesisht
  • Shume rezistent ndaj temperatures
  • Material shume cilesor

TOSTER PER KREPA DSP KC 3006

Toster per krepa DSP KC 3006 mund te pergatisni krepat me ane te formes se duhur, mund te hidhni brumin ne toster e cila e ben pjekjen ne pak minuta.

BERESI I KREPAVE

Shume praktike per hapesira te vogela ne kuzhine tuaj

Mundesi ideale per te shijuar krepa te bera nga ju

Me nje material celiku qe nuk ndryshket

Dhe me nje pllake qe nuk ngjitet per nje pastrim te lehte

Me nje fuqi 1600W tension 220-240V frekuenc 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

,

Be the first to review “Toster per te bere krepa DSP KC-3006 | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster per te bere krepa DSP KC-3006 Ne shitje online Dyqan Taxi

Toster per te bere krepa DSP KC-3006 | Ne shitje online