FA 5114-9 | Blender First Austria | Multifunksional

3,490 L

Ka stok

  • Modeli : First Austria
  • Me kapacitet : 1.2 L.
  • Me shpejtesi rreth : 5400 RPM.
  • Fuqi : 500W
  • Tension : 220-240 V

BLENDER FIRST AUSTRIA – FA 5114-9

Blender First Austria FA 5114-9 ju mundeson te shijoni ne mase te tretshme te gjithe produktet ushqimore shume te preferuara per ju. Ky Blender aq sa i cilesor eshte edhe shume i nevojshem per gatimin tuaj dhe per kete arsye nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Fale Dyqan Taxi ky produkt vjen me cmimin me te mire per cilesine maksimale.

GRIRESE FRUTASH DHE PERIMESH

Copetimi apo grirja e produkteve ushqimore prej kesaj pajisje realizohen ne menyren me te mire duke perfituar nje mase te tretshme e cila eshte plot me vlerat ushqyese. Eshte e rendesishme te thuhet qe ky blender nuk humbet ose demton per nga vlerat ushqyese asnje produkt qe vendoset ne te.

Kjo gje realizohet fale kater teheve qe jane jashtezakonisht te mprehte prej materialit te celikut te pandryshkshem.

Ato kane nje shpejtesi rreth 5400 RPM.

Griresja eshte e pajisur me nje tas qelqi ne te cilen ju mund te shihni ne cdo moment procesin e grirjes dhe ta kuptoni se kur masa do te jete gati.

Por jo vetem, kaq tasi prej qelqi ju ndihmon edhe per pastrimin duke mos ju munduar kur te jeni duke e pastruar sepse nuk lejon ngjitjen e ushqimeve ne te ne asnje moment.

Tasi perbehet nga nje kapacitet prej 1.2 L.

Produkti qe do t’ju beje te konsumi me shpesh frutash,perimet,frutat e thata etj.

SPECIFIKATblender first austria perimet frutat celik qelq online dyqan taxi

I perbere me nje tas qelqi.

Kapacitet 1.2 L.

Me nje shpejtesi rreth 5400 RPM.

Me kater tehe prej celiku.

Permasat : 16 X 16 X 24 cm.

Fuqia : 500W

Tensioni : 220-240 V

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “FA 5114-9 | Blender First Austria | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender first austria perimet frutat celik qelq dyqan taxi

FA 5114-9 | Blender First Austria | Multifunksional