Ene gatimi kuzhine inoksi me 12 pjese Uakeen 73

8,590 L

Ka stok

KODI: e23053 Kategori: ,

ENE GATIMI KUZHINE 12 PJESE

Ene te ndryshme gatimi ideale per cdo kuzhine, me 12 pjese.

Te bera nga material shume rezistent qe nuk ndryshket per perdorim afatgjate.

Te pershtatshme me cdo model sobe. Per shkak te transmetimit te shpejte te nxehtesise, enet do te skuqin, gatuajne dhe pjekin ushqime me pak vaj ose pa vaj, pa karbonizues ose ngjitje vaji.

Kapaku i qelqit eshte i sigurt, transparent, rezistent ndaj nxehtesise. Perdorim shumefunksional per shtepi, kuzhine ose restorant.

Specifika:

  • Tre tenxhere me permasa 18/20/24 cm
  • Tigan per salce 16 cm
  • Cajnik 3 liter
  • Tigan i thelle 24 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Ene gatimi kuzhine inoksi me 12 pjese Uakeen 73”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komplet enesh uakeen online ne dyqan taxi

Ene gatimi kuzhine inoksi me 12 pjese Uakeen 73