Elektrik dore dhe boks muzike A16 Earldom

1,390 L

Ka stok

 • Bluetooth: V5.0
 • Diapazoni i funksionimit: 10m
 • Kapaciteti i baterise: 1200mAh
 • Koha e funksionimit 5-6h
 • Koha e gatishmerise: 180 h
 • Impedanca: 4Ω
 • Frekuenca: 60Hz – 20Hz
KODI: i239036 Kategori: ,

ELEKTRIK DORE DHE BOKS A16

Elektrik dore dhe boks muzike me dizajn kompakt, i lehte per t’u marre kudo si: dalje, udhetime, piknik.

Me porte hyrese te lidhjes USB, karte TF dhe porten e karikimit mikro.

Dritae e integruar ju ndihmon ne vendet e erreta fale ndricimit te forte si elektrik dore edhe kur jeni duke bere piknik, duke luajtur ne erresire.

I pajisur me teknologjine Bluetooth V5.0 per te permiresuar transmetimin e audios dhe per te rritur stabilitetin midis pajisjeve.

Kapaciteti i baterisë eshte 1200 mAh, mund ta perdorni per rreth 5-6 ore rresht.

Specifika:

 • Bluetooth: V5.0
 • Diapazoni i funksionimit: 10m
 • Kapaciteti i baterise: 1200mAh
 • Koha e funksionimit 5-6h
 • Koha e gatishmerise: 180 h
 • Impedanca: 4Ω
 • Frekuenca: 60Hz – 20Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Elektrik dore dhe boks muzike A16 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse portabel a16 earldom ne dyqan taxi

Elektrik dore dhe boks muzike A16 Earldom