Ekspres kafeje DSP per bustina dhe kapsula KA3046

12,190 L

Ka stok

KODI: d2324833 Kategori: ,

EKSPRES KAFEJE DSP

Ekspres kafeje DSP per bustina dhe kapsula me fuqi dalje 1450watt dhe pompe 19bar..

Mund te perdoret me pluhur kafeje, kapsula Nespresso ose kapsula Dolce Gusto.

Ideale per te pergatitur kafen tuaj express te shijshme cdo mengjes. Model me kursim te energjise.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • Dalja: 1450W
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L
  • Rezervuar uji i lëvizshëm transprent
  • Pompë 19 bar
  • Model me kursim të energjisë
  • Emri i markës:DSP
  • Numri i modelit:KA3046

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres kafeje DSP per bustina dhe kapsula KA3046”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekspres kafeje dsp ne dyqan taxi

Ekspres kafeje DSP per bustina dhe kapsula KA3046