Eken H9R Kamera | 4K Action Camera

7,900 L

Ka stok

 • Kënd i gjerë 170 grade.
 • WiFi i integruar 802.11 b / g / n.
 • Shkrepje dhe video 4K Ultra HD.
 • TFT LCD 2 inç, mund te shikoni drejtpërdrejt atë që bëni.
 • Siguron cilësi mahnitëse të videos me 1080p me 60 fps.
KODI: eken-h9r-kamera Kategori: ,

EKEN H9R KAMERA

Kamera e papërshkueshme nga uji EKEN H9R është një aparat kamera fotografike ideale veprimi 4K për përdorim të përditshëm ose udhëtime: kur jeni duke bërë surf, zhytje në det, ose udhetime me biçikletë. Montojeni atë në makinë kur jeni duke udhëtuar në një rrugë piktoreske dhe regjistroni aventurën tuaj!

4K ACTION CAMERA EKEN H9R

Kamera Eken eshte me madhësi të përkryer, e lëvizshme dhe e montueshme. Kamera e veprimit për adhuruesit e sportit ose këdo që dëshiron të regjistrojë pamje mahnitëse. Gjithkush mund të përdorë kamerën sportive 4K për të kapur video dhe për të ndarë argëtimin mes familjes dhe miqve tuaj.

Ndani historinë tuaj në çast. Me funksionin e RI të Transmetimit të Drejtpërdrejtë. Transmetoni në të gjithë botën përmes Facebook dhe YouTube, ndani të gjitha aktivitetet tuaja argëtuese dhe sportet ekstreme me kamerën EKEN H9R.

Asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë se sot qe të ndani historinë tuaj me botën!

Prodhimi i integruar i WiFi dhe HDMI me te cilin mund te redaktoni dhe ndani udhetimet tuaja të kamerës sportive sapo të regjistroheni me App EZ iCam. Sinjali WiFi shkon deri në 33 metra. Dalje HDMI, që do të thotë që ju mund të shikoni videot paraprakisht ose të shihni shfaqjen në kohë reale në TV me një kabllo HDMI.

Funksioni WiFi dhe telekomanda 2.4G – ju lejon të kapni vetë aventurat qe ju deshironi në një mënyrë më të përshtatshme.

Specifikat:eken h9r kamera bli online dyqan taxi
 • Ekrani: Ekran 2 “
 • Video: 4K 25fps/2.7K 30fps/1080p 60/30fps 720p/120fps
 • Formati i videos: MOV, H.264
 • Formati i fotografive: JPG
 • Rezolucioni i Fotos: 12M / 8M / 5M / 4M
 • Lente me kënd të gjerë: 170 gradë
 • E papërshkueshëm nga uji: Deri në 100 metra
 • Wi-Fi: 802.11 b / g / n
 • Gjuhet: Anglisht / Italiane / Spanjisht / Portugeze / Gjermane / Hollandeze / Frëngjisht / Çeke / Polake / Turke / Ruse / Japoneze.
 • Karta Micro SDHC.
 • Bateria: 1050mAh (1080p30 1,5 orë, 4K 25 / 1080p60 50 minuta)
 • Input / Output: Mikro USB / HDMI

Rekomandohet karta mikro SD me të paktën klasifikim shpejtësie të klasës 10 GB, rekomandohet 32 ​​GB për këtë kamera.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Eken H9R Kamera | 4K Action Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

EKEN H9R Camera 4K Ultra HD bli online dyqan taxi

Eken H9R Kamera | 4K Action Camera