Earldom ET-W17 | Hdmi to Usb 3.0

2,500 L

Ka stok

KODI: Earldom ET-W17 | Hdmi to Usb 3.0 Kategori: ,

EARLDOM ET-W17 | HDMI TO USB 3.0

Konverteri HDMI në USB 3.0 përdoret për të regjistruar imazhe, për të bërë fotografi, transmetim të drejtpërdrejtë nga lojërat PC, kamera PS4 / 3 Xbox one / 360 Wii U kamera, kamera, video konferenca, HD DVR dhe  pajisje mjekësore.

HDMI në USB Earldom W17 është kompakt, i lehtë për t’u përdorur për laptop, PC, Macbook, telefon.

Lidhet automatikisht, mbështet Windows XP, 7, 8, 10, Mac OS, Linux.

Në përputhje të plotë me programet e specializuara, programet e transmetimit të drejtpërdrejtë, programet e thirrjeve video.

ZBATIMI AKTUAL I HDMI NE USB Earldom W17

Ndihmon në lidhjen e kamerës me kompjuterin përmes portës USB  për të kryer transmetim të drejtpërdrejtë, regjistrim në kompjuter, konferencë video.

Lidh makinerinë endoskopike mjekësore, ultratingull me kompjuterin përmes portës USB për të regjistruar dhe marrë fotografi për klinikat, spitalet.

 Lidhni kamerat, pajisjet transmetuese HDMI, telefonat android, iphone në kompjuterin tuaj në transmetimin e drejtpërdrejtë në rrjetet sociale si facebook, youtube.

Parametrat teknikë

 Prodhuesi: Earldom

Modeli: ET-W17

Materiali: Lidhje alumini R

ezolucioni i hyrjes: Mbështetje deri në 4K 60Hz

Rezolucioni i daljes: Mbështetje maksimale 1080P

Modalitetet e daljes së videos: YUV, JPEG

Formatet e mbështetura të audios: L-PCM

Gjatësia e kabllit  deri në 10M

 

Be the first to review “Earldom ET-W17 | Hdmi to Usb 3.0”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

konvertues earldom w17 online shop dyqan taxi

Earldom ET-W17 | Hdmi to Usb 3.0