Dyshek Zen Memory – High Quality Mattress

54,990 L

504056

KODI: 8244065446362 Kategori: , ETIKETIMI:

DYSHEK ZEN MEMORY – HIGH QUALITY

Dyshek Zen Memory – High Quality Mattress

  • E perbere nga 16 cm sfungjer, 4 cm shtrese memori, 4 cm shtrese latex
  • Ideal per nje gjume te rehatshem, me një strukturë me presion qe mbeshtet plotësisht trupin tuaj, me njeren ane te forte dhe tjetren te bute per te zgjedhur vete fortesine e shtratit
  • Ofron rehatine dhe siguron qe te pushoni duke u zgjuar në mëngjes te clodhur
  • Material mikrofiber 100 %
  • Mbluese qe hiqet dhe lahet ne lavatrice ne temperature 40 grade
  • Dimensionet: 160 x 200 cm
  • Kodi: VP0582

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Zen Memory – High Quality Mattress”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Zen Memory - High Quality Mattress