Dyshek Spring Air Comfort 22, 180×200

35,990 L

Ka stok

503954

KODI: 3830063054675 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Spring Air Comfort

Dyshek spring air comfort me fibra natyrore

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • Ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehai dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona.
  • Siguron freskine e nevojshme gjate gjumit.
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 180 x 200 cm.
  • Kodi: VP0339.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Spring Air Comfort 22, 180×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Spring Air Comfort 22, 180x200