Dyshek Spring Air Comfort 22, 140×200,strukture elastike

29,990 L

Ka stok

503952

KODI: 3830063054651 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Spring Air Comfort

Dyshek spring air comfort

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • Ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehati dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona.
  • Siguron freskine e nevojshme gjate gjumit,
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 140 x 200 cm
  • Kodi: VP0337.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Spring Air Comfort 22, 140×200,strukture elastike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Spring Air Comfort 22, 140x200,strukture elastike