Dyshek Spring Air Comfort 22, 120×200,strukture elastike

26,990 L

Ka stok

503951

KODI: 3830063054644 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Spring Air Comfort

Dyshek spring air comfort me strukture elastike

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • Ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehati dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona.
  • Siguron freskine e nevojshme gjate gjumit.
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 120 x 200 cm.
  • Kodi: VP0336.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Spring Air Comfort 22, 120×200,strukture elastike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Spring Air Comfort 22, 120x200,strukture elastike