Dyshek Memosilver 18+2 Memory, 180×200

41,990 L

Ka stok

504145

KODI: 3830069725494 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Memosilver 18+2 Memory

Dyshek memosilver me mikrofibra

  • Ideal per nje gjume te rehatshem.
  • Me një strukturë me presion qe mbeshtet plotësisht trupin tuaj.
  • Me njeren ane te forte dhe tjetren te bute per te zgjedhur vete fortesine e shtratit.
  • Ofron rehatine dhe siguron qe te pushoni duke u zgjuar në mëngjes te clodhur.
  • Material mikrofiber 100 %.
  • Mbluese qe hiqet dhe lahet ne 40 grade.
  • Dimensione: 180 x 200 cm.
  • Kodi: VP0355.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Memosilver 18+2 Memory, 180×200”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Memosilver 18+2 Memory, 180x200