Dyshek Bamboowave 18 strukture elastike

34,990 L

Ka stok

19312

KODI: 3830069723278 Kategori: , ETIKETIMI:

Dyshek Bamboowave 18

Dyshek Bamboowave

  • Ideal per nje gjume te rehatshem dhe perdorim multifunksional.
  • Me 4 shtresa qe i jepin butesi dhe rehati shtratit tuaj, njeren ane me te forte dhe tjetren me te bute qe te zgjidhni vete fortesine e shtratit tuaj.
  • Me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj.
  • I përshtatshëm për të gjithë ata që duan një shpinë të relaksuar dhe pozicionin e duhur fiziologjik gjatë gjumit.
  • Me fibra natyrore bambuje qe thithin lageshitren duke dhene freski.
  • Mbulese qe hiqet dhe lahet ne 30 grade.
  • Material 100 % mikrofiber.
  • Dimensione: 180 x 200 cm.
  • Kodi: VP0256

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Dyshek

Be the first to review “Dyshek Bamboowave 18 strukture elastike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Bamboowave 18 strukture elastike