DSP KD-2014| Fshese me korent me tub metalik

7,900 L

Ka stok

  • Thithe edhe pelhurat me te imta
  • Fuqi motori: 1400W
  • Depozita ka nje kapacitet: 2 L
  • Tubi metali me nje gjatesi: (40+40cm)
  • Tensioni: 220-240V frekuenca: 50/60Hz

FSHESE ME KORENT DSP KD-2014

Fshese me korent DSP KD 2014 mund ta përdorni si fshesë thithese te mbeturinave te ndryshme dhe materiali I tejdukshem ju lejon te shihni si depozitohen ne qese.

ME NJE FUQI THITHESE

Shumë funksionale dhe ju lehteson pune ne pastrimin tuaj

Nuk keni nevoje te perkuleni per te kapur zonat e ngushta apo te veshtira

Fshesa ka nje shkop I cili zgjatet ne lartesine qe ju e deshironi.

Per nje ambjent te paster dhe te shkelqyer si asnjehere

Nuk ben te mundur ndonje zhurme te forte kur pastroni

Me nje motor te madh 1400W

Bli Lire | Bli Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP KD-2014| Fshese me korent me tub metalik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-2014| Fshese me korent me tub metalik dyqan taxi

DSP KD-2014| Fshese me korent me tub metalik