DSP KD-2007 | Fshese me korent | Ne shitje online

7,900 L

Ka stok

  • Fuqia e Motorrit: 1400 W
  • Fuqia e thithjes: 500 W
  • Depozita e Pluhurit: Gote Plastike
  • Kapaciteti i Depozites: 2 L
  • Gjatesia e Kordonit: 6 m

FSHESE ME KORENT DSP KD-2007

Fshese me korent DSP KD 2007 me nje material mjaft cilesore ne pastrimin e papastertive ne dyshemene tuaj. Per nje ambjente te paster dhe pa pelhura ju vjen ne ndihme kjo pajisje per shtepine tuaj.

ME MOTOR TE FUQISHEM THITHES

Thithe edhe grimcat me te imta ne shtepine tuaj

Depozite plastike me kapacitet 2 liter

Filtra Hepa

Kursen energji dhe shume praktike ne perdorimin e perditshem

Per pastrim te lehte dhe efikas

Teper e lehte ne perdorim

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP KD-2007 | Fshese me korent | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD 2007 fshese me korent ne shitje online dyqan taxi

DSP KD-2007 | Fshese me korent | Ne shitje online