DSP KD-1068 | Hekur me uje dhe avull ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Per nje hekurosje te lehte te gjitha rrobave
  • Hekuros rrobat ne pak minuta
  • Ben te mundur shperndarjen e nxehtesise ne menyre te barabarte
  • Rezultate te shkelqyera ne hekurosjen e rrobave
  • Me doreze qe paloset edhe nuk ze nje hapesire te madhe

HEKUR ME AVULL DSP KD 1068

Hekur me avull DSP KD 1068 shume funksional ne perdorimin e hekurosjes se rrobave te ndryshme. Me kete hekur mund te hiqni edhe rrudhat me te veshtira ne rrobat tuaja.

HEKUR PRAKTIKE DHE I VOGEL

Materiali perbehet nga nje pllake qeramike qe nuk ngjit asnje lloji materiali

Me nje doreze komode qe paloset dhe nuk ze shume hapesire

Mund ta merrni me vete nese shkoni ne udhetime

Ka nje fuqi 1100W-1200W me nje tension 110-127V me frekuence 50/60Hz

Me nje kapacitet te rezervuarit te ujit 80 ml

Mund te perdoret me avull dhe me uji

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP KD-1068 | Hekur me uje dhe avull ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-1068 Hekur me uje dhe avull ne shitje online Dyqan Taxi

DSP KD-1068 | Hekur me uje dhe avull ne shitje online