DSP KD 1023 | Hekur qeramike me avull ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Hekur rrobash me bazen e nje pllake qeramike
  • Ben te mundur zhdukje e rrudhave te veshtira
  • Me dy opsione me avull ose me uji
  • Me fuqi 2200W
  • tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz

HEKUR ME AVULL DSP KD 1023

Hekur me avull DSP KD 1023 me dy menyra hekurosje me avull ose me sprucim uji per te hekurosur ne menyre me te mire rrobat tuaja

HEKUR ME BAZE QERAMIKE

Me bazen e nje pllake qeramike e cila nuk ngjit e zhduk rrudhat e veshtira te rrobave

Me qeramike ultra rezistente

Hekurosje me avull dhe me sprucim uji

Depozita e ujit 350 ml

Me nje buton vet pastrimi per nje hekurosje te lehte

Dizajn moder dhe me nje doreze kompakte

Porosit online ne Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD 1023 | Hekur qeramike me avull ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD 1023 Hekur qeramike me avull ne shitje online dyqan taxi

DSP KD 1023 | Hekur qeramike me avull ne shitje online