DSP KD-1004 | Hekur me pllake kristali me avull

3,200 L

Ka stok

  • Me nje pllake kristal qeramike
  • Me nje fuqi 2000W
  • Tension 220-240V
  • Me frekuence 50/60Hz
  • Me nje fuqi avulli qe zhduk rrudhat e veshtira

HEKUR ME AVULL DSP KD-1004

Hekur me avull DSP KD 1004 per nje hekurosje te shpejte dhe perfekte ne nje kohe shume te shkurter. Shume ekonomike per familjen tuaj.

HEKUR ME PLLAKE KRISTALI 

Pllake qeramike e cila nuk ngjit

Me depozite uji

Me kapacitet 1.5 L

Shpendarja e avullit 25g/min

Drite treguese kur nxehtesia e pllakes eshte gati dhe kur fiket hekuri

Tremostat per rregullimin e temperatures

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-1004 | Hekur me pllake kristali me avull”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-1004 Hekur me pllake kristali me avull dyqan taxi

DSP KD-1004 | Hekur me pllake kristali me avull

WhatsApp chat