DSP KD-1002 | Hekur per rrobat | Hekur me avull

2,200 L

Ka stok

  • Hekur me avull te fuqishem
  • Per nje hekurosje shume te shpejte
  • I heq edhe rrudhat e veshtira
  • Hekur me sprucim te uji
  • Me nje material qe nuk ngjit ose djege rrobat

HEKUR ME AVULL DSP KD 1002

Hekur me avull DSP KD 1002 per rroba pa rrudha e te hekurosura shpejt ne nje kohe te shkurter. Me dy menyra me avull e me sprucim me uji dhe shume ekonomike.

HEKUR PER RROBAT

Pllaka e hekurit eshte material qe nuk ngjit

Me fuqi 1500W per nje hekurosje efektive

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji

Me nje presioni i avullit 120g/min

Me kontroll te temperatures dhe depozite uji

Depozita ka kapacitet 270 ml

Hekuri ka funksion antirrjedhje

Tension 220-240V dhe frekuenca 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “DSP KD-1002 | Hekur per rrobat | Hekur me avull”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-1002 Hekur per rrobat Hekur me avull dyqan taxi

DSP KD-1002 | Hekur per rrobat | Hekur me avull

WhatsApp chat