Drite ne forme qiriri | 3 pcs me 12 ngjyra

1,490 L

Ka stok

  • Tri qirinj kolonë pa flakë me aromë vanilje me ngjyra 4 “, 5” dhe 6 “inç me telekomandë dhe kohëmatës.
  • Kohëmatësi për 4 ose 8 orë, qirinjtë fiken automatikisht pas kalimit të kohës.
  • Ndryshimi i ngjyrës me një telekomandë me diapazon 20 metra.
KODI: drite-ne-forme-qiriri Kategori: , ,

DRITE NE FORME QIRIRI

Drite ne formen e qiririt te cilet ju japin dymbëdhjetë mundësi ngjyrash ndriçuese. Telekomanda me shumë funksione e përfshirë me Qirinjtë tuaj Luma ju jep fuqinë për të ndryshuar atmosferën e çdo dhome ku ndodheni.

QIRINJE 3 COPE ME 12 NGJYRA

Çdo qiri LED kërkon 3 bateri AAA te cilat nuk përfshihen. 3 Qirinj te cilet përmbajne një kohëmatës 4 ose 8-orësh, si dhe një telekomandë. Qirinjtë pa flakë janë të sigurt për t’u përdorur ne ambjente ku ka femije fëmijë dhe kafshë shtëpiake, si dhe pranë perdeve, shtretërve dhe orendive të tjera të shtëpisë.

SPECIFIKAT:luma candles qiri me drite bli online dyqan taxi
  • Tri qirinj kolonë pa flakë me aromë vanilje me ngjyra 4 “, 5” dhe 6 “inç me telekomandë dhe kohëmatës.
  • Kohëmatësi për 4 ose 8 orë, qirinjtë fiken automatikisht pas kalimit të kohës.
  • Ndryshimi i ngjyrës me një telekomandë me diapazon 20 metra.
  • Llambat e ndezura zgjasin 100,000 orë dhe përfshijnë 12 mundësi me ngjyra ndriçuese.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Drite ne forme qiriri | 3 pcs me 12 ngjyra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite ne forme qiriri bli online dyqan taxi

Drite ne forme qiriri | 3 pcs me 12 ngjyra