Drite nate me kandila deti Jellyfish Lamp

4,790 L

Ka stok

KODI: g233323569 Kategori: ,

DRITE NATE ME KANDILA

Drite nate me kandila te cilet permbajne forme realiste te kandilit te detit, duke krijuar nje atmosfere qetesuese me drita qe ndryshojne ngjyrat, duke ndihmuar ne uljen e stresit dhe ankthit.

Llampa do te jete nje shoqerues i shkelqyer kur jeni duke pushuar ose duke fjetur, duke ju ofruar nje pervoje magjepsese dhe relaksuese.

Krijon efekt magjepses akuariumi, duke ofruar nje mjedis stimulues dhe qetesues per femijet dhe te rriturit, duke ndihmuar ne lehtesimin dhe relaksimin e tensionit, duke u dhene mjedis te qete per pushim dhe gjume.

Sherben jo vetem si drite nate qetesuese por edhe nje dekor terheqes per dhomen tuaj apo dhurate per ditelindje, Krishtlindje dhe festa te tjera, per familjen, te vegjlit dhe miqte tuaj etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Abazhur

Main Menu

drite nate me kandila online ne dyqan taxi

Drite nate me kandila deti Jellyfish Lamp