Drite me panel diellor per ambiente te jashtme

Ka stok

 • Drite me panel diellor
 • Bateria: 3.7V/1800mAh
 • Lumeni total: 250LM
 • LED: SMD 5730
 • Materiali: Plastike rezistente
 • Vleresimi IP: IP67
 • Koha e karikimit: 5ore
KODI: i23702149 Kategori: ,

DRITE ME PANEL DIELLOR

Drite me panel diellor e cila rikarikohet dhe funksionon me ane te rrezeve diellore. Model i papershkueshem nga uji qe funksionon edhe ne ditet me shi.

I lehte per t’u instaluar, pa rregullim kabllor me kontroll inteligjent, ndiz/fik dhe konfiguro me ane te telekomandes.

Mund te zgjidhni 3 ore, 6 ore ose 8 ore, ndricim te plote ose gjysme dhe te rrisni ose ulni modalitetin e rregullimit te ndricimit.

Specifika:

 • Drite me panel diellor
 • Bateria: 3.7V/1800mAh
 • Lumeni total: 250LM
 • LED: SMD 5730
 • Materiali: Plastike rezistente
 • Vleresimi IP: IP67
 • Koha e karikimit: 5ore
 • Koha e punes: 12-15 ore, 1-2 dite me shi
 • Zona e ndricimit: 20㎡
 • Menyra e kontrollit: kontrolli i kohes dhe drites
 • Lartesia: 2-3 metra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drita Led

Main Menu

drite solar e jashtme ne dyqan taxi

Drite me panel diellor per ambiente te jashtme