Drite LED ne forme vazo lulesh Colorful night light

750 L

Ka stok

KODI: i-987688 Kategori: ,

DRITE LED NE FORME VAZO LULESH

Drite LED ne forme terheqese te nje vazo lulesh, e cila ndryshon gradualisht ne 7 ngjyra te ndryshme.

Lehte per t’u perdorur, thjesht futeni ne prize per tu ndezur automatikisht kur eshte erresire.

Praktik per ndricim gjate nates dhe dizajn terheqes per tu pershtatur me ambientet tuaja.

Specifika:

  • Fuqia: 0.5 W
  • Tensioni: AC 220 V / 50 Hz
  • Burimi i drites: LED
  • Ngjyra : 7 variacione ngjyrash
  • Modaliteti i nderrimit: kontrolli i sensorit te drites
  • Materiali kryesor: komponent silikoni ABS
  • Madhesia: 17.5*4.5*4.5cm
  • Pesha: rreth 60 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Drite LED ne forme vazo lulesh Colorful night light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vazo lulesh me drite led online ne dyqan taxi

Drite LED ne forme vazo lulesh Colorful night light