Down Jastek Filnad Premium, pende natyrale

4,790 L

Ka stok

19624

KODI: 3830069726408 Kategori: , ETIKETIMI:

Jastek Filand Premium.

Jastek Filand Premium

  • Klasik per te gjitha pozicionet e gjumit.
  • Siguron mbeshtetje te shkelqyer dhe rehati maksimale.
  • Me materiale natyrore 100 % mbushur me pende.
  • Lahet lehtesisht ne 30 grade.
  • Dimensione: 50 x 70 x 15 cm.
  • Kodi: VP0288.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Down Jastek Filnad Premium, pende natyrale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Down Jastek Filnad Premium, pende natyrale