Doreze silikoni per kurrizin | Silica Gel Bath Towel

1,290 L

Ka stok

 • Produkt multifunksional 2n1.
 • Pastroni kurrizin tuaj ne menyren me relaksuese.
 • I dizajnuar per t’u perdorur edhe si masazhues.
 • Perberja e tij prej silikoni e ben ate akoma edhe me shume higjenik.
 • Praktik dhe komod.
KODI: 6136511908253 Kategori: , , ,

DOREZE SILIKONI PER KURRIZIN 

Doreze silikoni per pastrimin e kurrizit gjate dushit. Nje produkt shume i nevojshem sa edhe praktik. Me pastruesin e kurrizit ju do te mund te pastroni te gjitha pjeset e kurrizit tuaj, edhe ato te cilat nuk i arrinit dot me pare.

Peshqire silikoni per pastrimin e kurrizit 

Doreza është bërë nga silikoni, e cila është e rehatshme për tu kapur dhe fërkohet lehtë me shpinën. Dizajni i dorezës së shiritit ju lejon ta kuptoni lehtë.Peshqiri i banjës është një dizajn i dyanshëm. Sipërfaqja e fërkuar mund të shkumëzohet lehtë, dhe sipërfaqja hemisferike mund të përdoret për të masazhuar dhe aktivizuar meridianët, duke e bërë larjen më të këndshme.

Doreza e silikonit do të pastrojë thellësisht lëkurën tuaj. Trashësia e fijeve në kete produkt është e ndryshme, duke pastruar çdo pëllëmbë të lëkurës. Produkti eshte krijuar me disa gropa, të cilat do t’ju japin një efekt të pastër dhe do t’ju japin një përvojë të rehatshme pa dëmtuar lëkurën tuaj.

Depoja e varur kursen hapësirë, dhe materiali silikoni pastrohet lehtë dhe mund të ruajë higjienën.

Doreza prej silikoni ndihmon në heqjen e vajit dhe papastërtive të tepërta dhe nxit qarkullimin e gjakut. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, e përshtatshme për të rriturit, fëmijët dhe të moshuarit.

Specifikat:pastrues per shpinen bli online ne dyqan taxi
 • Doreze silikoni per pastrimin e thelle te kurrizit tuaj.
 • Material cilesor dhe komod.
 • Praktike ne perdorim.
 • E dizajnuar per t’u perdorur edhe si masazhues.
 • Mund ta merrni kudo me vete, udhetime apo pushime.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Doreze silikoni per kurrizin | Silica Gel Bath Towel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Doreze silikoni per kurrizin | Silica Gel Bath Towel