Doreze kapaku zevendesuese per tenxhere

450 L

Ka stok

KODI: i-987682 Kategori: ,

DOREZE KAPAKU ZEVENDESUESE

Doreze kapaku universale me baze prej materiali celik inoks rezistent per perdorim afatgjate.

E pershtatshme per kapake tenxheresh apo tigane per te zevendesuar dorezat e vjetra apo te demtuara.

Model universal te pershtatshme me cdo lloj kapaku mjafton te vendosen ne qender dhe te puthitet mire.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kapak

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Doreze kapaku zevendesuese per tenxhere”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kapak tenxhere universale online ne dyqan taxi

Doreze kapaku zevendesuese per tenxhere