Doreza mbrojtese per duart te gomuara Palm support

2,000 L

Ka stok

KODI: Q-98769995 Kategori: ,

DOREZA MBROJTESE PER DUART

Doreza mbrojtese per duart te pershtatshme me cdo lloj madhesie fale llastikut.

Material i rehatshem ne perdorim, i gomuar dhe me vrima te vogla per ajrosje.

Dorezat mbrojne muskujt e duarve gjate stervitjes apo puneve te perditshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Doreza mbrojtese per duart te gomuara Palm support”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreze ndihmuese per duart bli online ne dyqan taxi

Doreza mbrojtese per duart te gomuara Palm support