Doogee BL5000 – High Quality New Smartphone

14,900 L

Ka stok

KODI: doogee-BL5000-black Kategori: ,

DOOGEE BL5000 – SMARTPHONE

Doogee BL5000 – High Quality New Smartphone

Dizajn elegant me nje trup te rrumbullakosur dhe siperfaqe te pasme cilesore. Komforti dhe menyra variabel qe ju ofron per ta mbajtur ne dore, xhep apo portofolet tuaj e ben te jete nder me te preferuarit e klienteve Doogee.

Ne pjesen e perparme ka nje ekran 5.5inch plot ngjyra te gjalla. Perjetoni nje eksperience ne boten virtuale qe fshihet pas ekranit te tij.

Kapaciteti i baterise ju lejon ta perdorni kete smartphone Doogee pa kufizime per nje kohe te gjate.
Ju ofron nje kamera te pasme qe mund te perdoret per te kapur castet me te bukura qe ju deshironi ti ktheni ne kujtime. Kapni imazhe te hollesishme, gjalleruese ose regjistroni video.

SPECIFIKIME TEKNIKE

 • Gjendja: e re
 • Hapesire per 2 karta SIM
 • Ekrani: 5 inch. IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit
 • Sistemi Opertaiv: Android 7.0 Nougat
 • CPU: 4 x 1.5GHz ARM Cortex-A53, 4 x 1.0GHz ARM Cortex-A53
 • GPU: ARM Mali-T860 MP2, 520 MHz
 • Chipset: MediaTek MT6750T, 64-bit Processor
 • Memoria: RAM 4GB
 • ROM: 64GB
 • Kamera: 13+13MP
 • Selfie: 8MP
 • Bateria: Li-Polymer- 5050mAh
 • Dimensionet: 75.85 x 155.2 x 10.3 mm
 • Pesha: 210g
 • Bluetooth: 4.0 V
 • Wi-Fi: b,g,n, Wi-Fi Hotspot
 • USB: 2.0 Micro USB

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

DOOGEE BL5000 - Smartphone

Doogee BL5000 - High Quality New Smartphone

WhatsApp chat