Dollap organizues plastik me 3 kate

6,490 L

Ka stok

  • Dollap organizues
  • Me tre nivele
  • Material: Plastike ABS
  • Permasat: 36x60x104cm
KODI: i23702111267 Kategori: ,

DOLLAP ORGANIZUES ME 3 KATE

Dollap organizues nga material plastik teper cilesor dhe rezistent per perdorim afatgjate me 3 kate.

Perfekte per shtepine tuaj, mundeni ta perdorni per te mbajtur sendet tuaja etj. Teper praktike dhe komode ne hapesira jo shume te medha dhe mundeni ta levizni shume thjeshte fale rrotave ne baze.

Pjesa e perparme e dollapeve te ruajtjes jane te tejdukshme per te klasifikuar dhe gjetur lehtesisht cdo veshje apo aksesore qe vendosni.

Shumefunksional mund te perdoret ne dhomen e ndenjes, prane shtratit, tualet, kuzhine dhe dhome lavanderie etj.

Specifika:

  • Dollap organizues
  • Me tre nivele
  • Material: Plastike ABS
  • Permasat: 36x60x104cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Dollap

Main Menu

dollap organizues me tre kate ne dyqan taxi

Dollap organizues plastik me 3 kate