Dollap me 2 rafte

990 L

Ka stok

KODI: t7484 Kategori: , ,

Dollap portativ me 2 rafte

Organizoni rrobat dhe aksesoret tuaj ne dollapin me 2 rafte.

Ndertuar me nje material te plote prej poliestre te forte dhe te sigurt.

Mund ta vendosni lehtesisht ne cdo cep te dhomes.

Me dizajn te thjeshte dhe lehtesisht te kombinueshem me dhomen tuaj.

Rafti eshte praktik dhe mund te paloset ne rast se ju nuk e perdorni.

Permasat 31*30*22 cm

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Dollap me 2 rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu