Dispenser per pasten e dhembeve

790 L

Ka stok

KODI: i23702111156 Kategori: ,

DISPENSER PER PASTEN E DHEMBEVE

Dispenser per pasten e dhembeve qe instalohet lehtesisht ne mur. Dizajn modern dhe elegant me kapak per te ruajtur higjienen maksimale.

Kapaciteti mbajtes i forte, i qendrueshem dhe jo i lehte per t’u rrezuar. Me material plastik i papershkueshem nga uji do te mbaje te paster permbajtjen.

Shtrydhes automatik i pastes se dhembeve: Shtyjeni butesisht furcen brenda pajisjes dhe pasta e dhembeve do te dale ne sasine e nevojshme.

Mbrojtje e dyfishte: Dizajn me mbulese, duke mbajtur larg pluhurin dhe bakteret.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Dispenser

Main Menu

dispenser per pasten online ne dyqan taxi

Dispenser per pasten e dhembeve