Depilator manual per fytyren

990 L

Ka stok

Nuk demton apo irriton lekuren tuaj.
Ngjyra vjollce
I lehte dhe komod ne perdorim.
Efikasiteti: heqja e qimeve në fytyrë

KODI: depilator-per-fytyren Kategori: , ,

DEPILATOR MANUAL PER FYTYREN

I përshtatshëm për heqjen e qimeve ne fytyre. Ka shume pak dhimbje dhe nuk ja u demton lekuren.

Mjet profesional për heqjen e qimeve në fytyrë, pa dëmtime ose efekte anësore në fytyrë.

Madhësi e vogël dhe peshë e lehtë e cila e ben lehtesisht te perdorshem.

Bërë nga material me cilësi të lartë, i qëndrueshëm dhe rezistent. Depilimi i fytyres nuk ka qene kurre me i lehte se me kete produkt.

Be the first to review “Depilator manual per fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator manual fytyre online at dyqan taxi

Depilator manual per fytyren