Depilator Gemei 2118 – Per femra | Best Price online

2,200 L

Ka stok

  • Depilator per femra i papershkueshem nga uji.
  • Largoni qimet ne cdo zone te trupit tuaj.
  • Dizajn me dy nivele shpejtesie.
  • Disqe rrotulluese qe kapin dhe floket me te shkurter dhe i nxjerrin nga rrenja.
  • Depilohuni dhe merrni nje lekure te bute, pa irritime dhe ta paster.
KODI: depilator-per-femra-progemei-2118 KATEGORIA:

Epilator Gemei 2118  | Best Price online

Depilator Gemei 2118 – Per femra | Best Price online

Karakteristika

Depilator per femra i papershkueshem nga uji.

Largoni qimet ne cdo zone te trupit tuaj.

Dizajn me dy nivele shpejtesie.

Disqe rrotulluese qe kapin dhe floket me te shkurter. Keshtu i nxjerrin nga rrenja dhe i largojne nga lekura.

Depilohuni dhe merrni nje lekure te bute, pa irritime dhe ta paster.

Depilim Total

Epilator Gemei dhe depilator.

Dy nivele te ndryshme shpejtesie.

Lahet dhe pastrohet lehtesisht.

Pas 6 ore karikim funksionon per 30 deri ne 40 minuta.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator Gemei 2118 – Per femra | Best Price online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Progemei per femra - Best Price online

Depilator Gemei 2118 - Per femra | Best Price online