Deodorant Bio SativAction CBD | DeoSpray

890 L

Ka stok

KODI: i2172167 Kategori: ,

DEODORANT BIO SATIVACTION CBD | DEOSPRAY

Deodorant me sperkatje  me veprim pastrues dhe normalizues, per freski te qendrueshme, kundervepron ne krijimin e aromave te keqija.

I formuluar me perzierje bimore dhe perberes funksionale te krijuar per te parandaluar formimin e aromave te keqija.

Eukalipt  jep nje freski te qendrueshme, sherebela, nga ana tjeter, ka nje veprim pastrues dhe normalizues, ndersa prebiotiku i çikores krijon nje mjedis jo te favorshem per bakteret qe shkaktojne arome te pakendshme.

Deodoranti organik Uomo SativAction nuk ka permbajtje alkooli, alumini dhe perberes te tjere te demshem per shendetin.

Perberes aktive

  • Kanabis Sativa: veprim zbutes dhe mbrojtes
  • Sherebela: veprim pastrues dhe balancues i sebumit
  • Eukalipt: veprim freskues dhe balsamik
  • Prebiotik çikore: forcon mikrobioten e lekures dhe lufton aromat e keqija

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Deodorant Bio SativAction CBD | DeoSpray”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bio deospray ne shitje online dyqan taxi

Deodorant Bio SativAction CBD | DeoSpray