Dekor per Halloween me kafke me drita

1,090 L

Ka stok

KODI: i23702111249 KATEGORIA:

DEKOR PER HALLOWEEN ME KAFKE

Dekor ideal per festen e Halloween, me kafke dhe drite me sensor automatik e cila ndizet ne momentin kur sensori i saj kap tinguj te larte. Kaq e vecante per ta bere atmosferen e vendit edhe me te frikshme.

Dekorimi i fantazmave te varur per Halloween eshte bere nga garze tre metra, e cila eshte e lehte ne peshe dhe valevitese.

Perfekt per tu vendosur ne veranden e shtepise, ballkonin, peme apo mur etj. Maska eshte e pajisur me drite te vogel LED me bateri dhe celes me buton.

Permasat: 1.6 m x 3.8m


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

dekori per festen e halloween ne dyqan taxi

Dekor per Halloween me kafke me drita