Dekor me flutura per torte

Ka stok

KODI: i23702111151 KATEGORIA:

DEKOR ME FLUTURA PER TORTE

Dekor me tre flutura per torte te cilat vendosen ne pjesen e siperme per ti dhene nje pamje akoma me te vecante.

Me forme fluture dhe dizajn me perla, siperfaqja e tyre eshte shumengjyreshe, ideale per dekorimin e ditelindjes se femijeve.

Bere nga materiale te cilesise se larte, perlat nuk bien lehte dhe mund te perdoren vazhdimisht.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

dekor per torte blerje online ne dyqan taxi

Dekor me flutura per torte