Data Cable Fast 1000mm | Fishe karikimi Earldom

2,200 L

Ka stok

  • Qark i mbrojtur i integruar.
  •  Veçoni karikuesin dhe kabllon e të dhënave.
  • Kabllo përfshin 2 lloje të këmbëve të mikrofonit, iOS, type C.
  • Lloji C është shumë i popullarizuar për telefonat e rinj në treg.
KODI: Data-Cable-Fast-1000mm Kategori: , ,

DATA CABLE FAST 1000MM

Fishe karikimi Earldom EC044 2.4A, nje kabllove per karikim të shpejtë, e pershtatshme per telefonat celulare si iphone, Samsung etj. Materiali thelbësor i kabllit të bakrit, kablloja eshte me qëndrueshmëri dhe sipërfaqe anti-nyjë.

FISHE KARIKIMI EARLDOM

Kabllo që mbështet transmetimin e të dhënave me shpejtësi të lartë. Gjithashtu fisha e karikimit mbështet 2.4A karikim të shpejtë 1000m të gjatë. Kablli është bërë nga ABS i qëndrueshëm dhe i zhdërvjellët. Izolim i mirë, anti-ngatërresë me qendrueshmeri te larte.

Specifikat:Fishe karikimi Earldom usb earldom bli online dyqan taxi
  • Qark i mbrojtur i integruar.
  •  Veçoni karikuesin dhe kabllon e të dhënave.
  • Kabllo përfshin 2 lloje të këmbëve të mikrofonit, iOS, type C.
  • Lloji C është shumë i popullarizuar për telefonat e rinj në treg.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Data Cable Fast 1000mm | Fishe karikimi Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Data Cable Fast 1000mm earldom fishe karikimi

Data Cable Fast 1000mm | Fishe karikimi Earldom