Corape sporti per meshkuj dhe femra Sports Socks

1,490 L

Ka stok

  • Corape per sport
  • Per meshkuj dhe femra
  • Redukton lodhjen e kembes
KODI: g23005 Kategori: ,

CORAPE SPORTI

Corape sporti me dizajn unisex te pershtatshme per femra dhe meshkuj, permbajne fibra te menaxhimit te lageshtise dhe vrima per qarkullimin e ajrit duke mbajtur kembet te thata.

Corapet sportive jane shumefunksionale: me te mirat per ecje, ciklizem, kamping, vrap, hiking dhe aktivitete ne natyre.

Te buta  me pjese te perforcuar tek pjesa e thembres dhe gishtave per tu ndjere rehat gjate perdorimit. Dizajn i harkut mbeshtet kemben dhe ofron qendrueshmeri per te reduktuar lodhjen e kembes.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Lloji

Corape

Main Menu

corape per sport unisex ne dyqan taxi

Corape sporti per meshkuj dhe femra Sports Socks