Corape per trajtimet e kembeve

690 L

Ka stok

  • Corape me xhel
  • Me push nga jashte
  • Per trajtimet e kembeve
  • Permasat: 22 x 11 cm
KODI: i2370211136 KATEGORIA:

CORAPE PER TRAJTIMET E KEMBEVE

Corape me xhel per trajtimet e kembeve, nese keni probleme me lekuren e thate dhe te plasaritur dhe deshironi nje trajtim spa ne shtepi.

Vendosni brenda tyre ose masazhoni kembet tuaja me vaj ulliri, vaj esencial bimor, vitamina E, vaj jojoba etj brenda corapeve me xhel hidratues dhe shikoni ndryshimin ne thembrat e plasaritura.

Zbut lekuren e thate, trajton carjet e thembrave dhe parandalon carjen e lekures, duke i bere kembet me te lemuara dhe me te buta.

Materiali i jashtem elastik shtrihet per t’iu pershtatur madhesive te shumices se kembeve.

Elastike dhe te rehatshme per t’u veshur. Permasat: 22 x 11 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Corape

Main Menu

corape per trajtimin e kembeve ne dyqan taxi

Corape per trajtimet e kembeve