Corape per diabetike pambuku 39-42 – Online Shop

490 L

Ka stok

19149

KODI: 3830065448038 KATEGORIA: ETIKETIMI:

CORAPE PER DIABETIKE PAMBUKU

Corape Marshal pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape per diabetike pambuku 39-42 – Online Shop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape per diabetike pambuku 39-42 - Online Shop